JohnnyBet.com en

Tipsport Akčný Kód

by Andrej Melník from

Tipsport Akčný Kód je "JB***". S propagačným kódom Tipsport 2025 získate prístup k úžasným akciám. Môžete získať bonus až do výšky 4000 € a 20 € bez vkladu na športové stávky a bonus až do výšky 7777 € v sekcii kasíno.

Tipsport Akčný Kód 2025

Bonus Podrobnosti
Športové stávkovanie uvítací bonus Bonus až do výšky 4000 € a 20 € za registráciu
Kasíno uvítací bonus Bonus až do výšky 7777 €
Bonus bez vkladu 20 € pre sekciu športového stávkovania len za registráciu!
Akčný kód Tipsport Použite naše odkazy

Akčné kódy nie sú bežne dostupné a môžete ich získať iba pri nejakej akcii, ktorú sponzoruje Tipsport alebo rôznych promo akciách respektívne tipovacích súťažiach napríklad na sociálnych sieťach ako je Facebook. Ako druhá možnosť je, že sa vám zobrazí špeciálny Tipsport promo kód 2025 po kliknutí na jeden z linkov / tlačidiel. Nevieme však povedať, či Tipsport niekedy túto alternatívu použije.

1. Ako sa registrovať na Tipsport

Tipsport maximálny bonus (maximálny bonus online)
Tipsport Akčný kód Júl 2024
Tipsport Akčný kód August 2024
September 2024 Október 2024
November 2024 December 2024
Január 2025 Február 2025
Marec 2025 Apríl 2025
Máj 2025 Jún 2025

Prvým krokom k tomu, aby ste si mohli vychutnať rôzne stávkové trhy a kasínové hry, je registrácia účtu na Tipsporte. Nižšie nájdete všetky kroky potrebné na založenie účtu. Registrácia je moment, kedy môžete zadať propagačný kód Tipsport. Ten však nie je potrebný na získanie bonusov a využívanie propagačných akcií.

 1. Otvorte internetový prehliadač a zadajte adresu webovej stránky Tipsport.
 2. Na domovskej stránke by ste mali nájsť možnosť „Registrácia“, „Zaregistrovať sa“ alebo podobnú. Kliknite na ňu.
 3. Po kliknutí na možnosť registrácie sa zobrazí formulár, ktorý budete musieť vyplniť. Budete požiadaní o základné informácie, ako sú osobné údaje (meno, priezvisko, dátum narodenia), kontaktné údaje (adresa, e-mail, telefónne íslo) a údaje na prihlásenie (používateľské meno a heslo)
 4. Niektoré webové stránky môžu vyžadovať overenie účtu, najčastejšie prostredníctvom e-mailu alebo SMS. Skontrolujte vašu e-mailovú schránku alebo mobilný telefón a postupujte podľa pokynov na overenie účtu.
 5. Po úspešnej registrácii a prípadnom overení účtu sa môžete prihlásiť do svojho nového účtu pomocou vybraného používateľského mena a hesla. Teraz môžete začať hrať a využívať služby, ktoré ponúka Tipsport.

2. TipsportAkčnýKód 2025

Za registráciu a overenie účtu dostanete Tipsport bonus 20 € zadarmo. Tento bonus môžete použiť na stávkovanie na akékoľvek športové udalosti. Tipsport vám pripíše 100% vášho prvého vkladu až do výšky 4 000 €. Za registráciu v Tipsport kasíne dostanete 100 free spinov na vybraný automat. Kód voucheru Tipsport nijako nemení výšku bonusu, ale môžete ho zadať počas registrácie. Ak hľadáte ďalšie bonusy bez vkladu, pozrite si Energy Casino Promo Kód.

Tipsport odmeňuje verných hráčov bodmi, ktoré si môžete vymeniť za bonusy a voľné točenia v kasíne. Tipsport pravidelne organizuje rôzne akcie a turnaje s atraktívnymi cenami. Tipsport vám občas ponúkne bonusy na vklad, ktoré vám zvýšia váš herný kredit.

2.1 Tipsport sekcia

Stávkovanie:

 • Live stávkovanie: Stávkujte na výsledky športových udalostí počas ich prebiehania.
 • Virtuálne športy: Stávkujte na virtuálne športové udalosti, ktoré sa generujú po ítačom.
 • E-športy: Stávkujte na výsledky turnajov v po ítačových hrách
 • Predzápasové stávkovanie: Stávkujte na výsledky športových udalostí pred ich začatím.

Kasíno:

 • Automaty: Vychutnajte si širokú ponuku online automatov od rôznych výrobcov.
 • Ruleta: Zahrajte si ruletu v rôznych verziách.
 • Blackjack: Vyskúšajte si svoje šťastie v blackjacku.

2.2 Tipsport Fantasy

Tipsport Fantasy je bezplatná online hra, v ktorej si môžete vytvoriť vlastný tím z reálnych hráčov NHL, Tipos extraligy alebo Fortuna ligy. Vaši hráči potom získavajú body za svoje výkony v reálnych zápasoch a na základe týchto bodov sa určuje poradie v lige. Ak sa zaujímate o ďalšie hry súvisiace so športovými stávkami, naša bezplatná tipérska liga s cenami by mohla byť pre vás to pravé. V nej môžete predpovedať výsledky zápasov bez toho, aby ste riskovali vlastné peniaze, a vyhrať ceny!

3. Tipsport mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Tipsport je plnohodnotná verzia webovej stránky Tipsport, ktorá je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Pre zariadenia so systémom Android, môžete si stiahnuť APK súbor priamo z webovej stránky Tipsport. Pre zariadenia s iOS, môžete si aplikáciu stiahnuť z App Store. Propagačný kód Tipsport umožňuje zaregistrovať sa a hrať úžasné kasínové hry na vašom mobilnom telefóne. Hry ako Sizzling Hot online sú k dispozícii v Tipsporte.

Výhody mobilnej aplikácie zahrňujú pohodlné a rýchle stávkovanie odkiaľkoľvek, prehľadné a intuitívne rozhranie, širokú ponuku funkcií a bonusov, a možnosť sledovania priamych prenosov. Bonusový kód Tipsportu 2025 funguje i v mobilní aplikaci.

Nevýhody mobilnej aplikácie zahŕňajú, že aplikácia pre Android nie je dostupná v Google Play Store a že niektoré funkcie nie sú dostupné v mobilnej aplikácii.

4. Tipsport platobné metódy

V Tipsporte môžete vkladať peniaze rôznymi spôsobmi: platobnou kartou, bankovým prevodom, cez Paysafecard, Skrill, mobilný platobný systém alebo v hotovosti na pobočke Tipsportu.

Z vášho herného účtu v Tipsporte môžete vyberať peniaze bankovým prevodom, cez Skrill, Paysafecard alebo v hotovosti na pobočke Tipsportu. Pri vkladoch na herný účet v Tipsporte je minimálna suma 1 € pre všetky metódy okrem bankového prevodu, kde je to 10 €. Maximálna výška vkladu je 40 000 €. Výbery z herného účtu sú taktiež s minimálnou sumou 10 € pre všetky metódy a maximálnou výškou 50 000 € za deň a 100 000 € za mesiac. Vklady sú bez poplatkov, avšak pri výberoch sa môže účtovať poplatok v závislosti od zvolenej metódy.

Na Tipsporte je najčastejšou platobnou metódou platba online bankovým prevodom. Táto metóda je rýchla, pohodlná a bezpečná. Umožňuje vám vložiť peniaze na váš herný účet v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bez vkladu
Highest bonus on the market
20€ zadarmo

5. Tipsport záverečné hodnotenie

Tipsport je licencovaný slovenský stávkový operátor, ktorý sa pýši bohatou ponukou stávok a kasínových hier. Vďaka prehľadnej webovej stránke a intuitívnej mobilnej aplikácii môžete pohodlne tipovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Tipsport kladie veľký dôraz na širokú škálu platobných metód, aby vám uľahčil vkladanie a vyberanie peňazí. Atraktívne bonusy a promo akcie spríjemnia váš herný zážitok a vernostný program odmení vašu vernosť. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a zodpovie všetky vaše otázky. Tipsport podporuje zodpovedné hranie a ponúka nástroje na kontrolu vášho herného správania. Pro získání uvítacích bonusů není potřeba promo kód Tipsport 2025. Stačí se zaregistrovat a užívat si!

Ak hľadáte spoľahlivého a dôveryhodného stávkového operátora s bohatou ponukou a skvelými službami, Tipsport je pre vás to pravé.

6. Tipsport Akčný Kód FAQ

6.1 ❓Tipsport je bezpečná značka?

Tipsport je licencovaný a renomovaný slovenský stávkový operátor s dlhoročnou históriou, ktorý kladie dôraz na bezpečnosť, ochranu osobných údajov a férové hry, pričom zodpovedné hranie je preňho prioritou.

6.2 ❓Aký bonus môžem získať v spoločnosti Tipsport?

Tipsport láka hráčov na vstupný bonus až do 4000 €, 20 € zdarma pre nových a reload bonusy, free spiny či vernostný program pre tých stálych.

6.3 ❓Aký je Tipsport akčný kód?

V súčasnosti Tipsport neponúka žiadny verejne dostupný akčný kód. To znamená, že na získanie bonusov nie je potrebný Tipsport akčný kód.

komentujte TipsportAkčnýKód
Comments (0)
Play responsibly 18+