JohnnyBet.com en

Bezplatná Liga Tipérov s Cenami

by JohnnyBet from
Bezplatná Liga Tipérov s Cenami

Ak máte radi šport a súťaženie, Bezplatná Liga Tipérov s Cenami 2024 JohnnyBet je určite niečo pre vás. Viete presne odhadnúť výsledky zápasov? Chcete sa otestovať svoje schopnosti proti ostatným tipérom a vyhrať peňažné ceny? Neexistuje nič jednoduchšie! Teraz môžete byť vďaka svojim znalostiam bohatší o 15 000 € (približne 17 000 USD)!

Online Liga Tipérov je súťaž pre všetkých fanúšikov športu a stávkovania, ktorí chcú vyhrať veľké ceny bez toho, aby riskovali svoje finančné prostriedky. Je to tiež skvelý spôsob, ako zlepšiť svoje schopnosti tipovania. JohnnyBet Liga Tipérov je bezplatná a výherný fond je 30 000 €, vrátane 15 000 € pre víťaza!

1. TipsterSúťaž o ceny – pravidlá

Čo je to JohnnyBet Liga Tipérov? Ide o súťaž, v ktorej hráči súťažia umiestňovaním tipov (kupónov) na vybrané športové podujatia. Na rozdiel od stávkových kancelárií je tu účasť úplne zadarmo a vy sa potýkate s ostatnými tipérmi o titul Tipér roka a vysoké peňažné odmeny.

Podobne ako napríklad pri Fantasy Premier League je naša súťaž tipovania zdarma skôr maratónom ako šprintom. Každá sezóna bezplatnej Liga Tipérov trvá 10 mesiacov, začína 1. augusta a končí 31. mája nasledujúceho roka. Súťaž prebieha v dvoch hodnoteniach – mesačnom a sezónnom, pričom jediným kritériom je dosiahnutý zisk. Váš výsledok v mesačnom rebríčku je založený na súčte zisku zo všetkých vašich kupónov v danom mesiaci. Suma získaná z mesačného rebríčka je zase vaším výsledkom v sezónnom hodnotení JohnnyBet. Obidva rebríčky sa aktualizujú každú hodinu.

Bezplatná Liga Tipérov s cenami:

Ako pridať kupóny? Je to veľmi jednoduché. Aby ste sa mohli zúčastniť našej tipovacej súťaže, potrebujete najskôr účet JohnnyBet – registrácia je rýchla a jednoduchá. Naša tipérska súťaž má pohodlný a intuitívny tvorcu kupónov, vďaka ktorému zverejníte svoje tipy na stávkovanie za pár sekúnd! Nemusíte sa obávať ani zúčtovania kupónu - pár hodín po skončení akcie sa výsledok dopíše automaticky!

2. Naša tipovacia súťaž – náš cenový fond!

Celkový cenový fond JohnnyBet Liga Tipérov každú sezónu je 30 000 €, rozdelených na sezónne a mesačné ceny. Víťaz sezóny 2024/2025 získava 15 000 € a najlepší tipujúci každý mesiac vyhrávajú originálne futbalové dresy svojich obľúbených tímov. V sezónnom rebríčku vyhráva 20 tipérov s najvyšším ziskom.

Prejdite na stránku súťaže, kde nájdete ďalšie podrobnosti o výhernom fonde Liga Tipérov. Zároveň je potrebné pripomenúť, že v nastaveniach účtu je potrebné pridať adresu PayPal. To je potrebné na získanie ceny.

3. Tipér roka 2024

Tipér roka je prestížny titul udeľovaný najlepším tipérom sezóny. Víťaz získava hlavnú cenu – 15 000 EUR, prekvapivú cenu a špeciálny odznak na platforme JohnnyBet. Ide o odmenu za drinu počas celej sezóny Liga Tipérov. Najlepších tipujúcich môže komunita JohnnyBet podporiť aj takzvanými darmi, t. j. malými platbami, ktoré tipérom dávajú tipéri ako poďakovanie za ich tipy.

Ak ste si istý svojimi tipérskymi schopnosťami, môžete si to vyskúšať na stávkarských weboch. Skontrolujte, čo je promo kód Fortuna, aby ste pri stávkovaní s touto stávkovou kanceláriou zarobili ešte viac.

4. Súťaž tipérov zadarmo

JohnnyBet Liga Tipérov je priateľským miestom pre pokročilých aj začínajúcich tipérov. Tu sa môžete otestovať proti tipérom z celého sveta a bojovať o vysoké ceny bez toho, aby ste riskovali vlastné peniaze. Ak máte radi šport, Liga Tipérov je ideálny spôsob, ako začať svoje stávkové dobrodružstvo alebo ho posunúť na vyššiu úroveň. Ktovie, možno vaša vášeň vyústi do víťazstva v súťaži Liga Tipérov a získania titulu Tipster of the Year 2024/2025? Pamätajte, že hlavná cena je 15 000 € a môžete ju vyhrať každú sezónu!

Pre tých, ktorí hľadajú viac výziev, máme tiež 1XBET Propagačný Kód – toto je ďalšia stávková kancelária, ktorú vám môžeme odporučiť, ak chcete uzatvárať platené stávky.

5. Predsezóna Lige Tipérov 2024/2025

Áno, dobre ste si všimli, že sezóna Lige Tipérov trvá 10 mesiacov – od augusta do mája. V tomto období sa konajú najväčšie športové podujatia, ktoré elektrizujú celý svet. Aby ste si mohli vychutnať športové vzrušenie aj v čase, keď budú mať hlavné ligy prestávku, v júni a júli si budete môcť zasúťažiť v súťaži Predsezóna Lige Tipérov.

Môžete vyhrať peňažné ceny. Výherný fond je 5 000 € a víťaz môže získať až 3 000 €!

6. Bezplatná stávková súťaž s cenami

To nie je všetko! Skúste svoje šťastie v našej týždennej bezplatnej tipovacej súťaži s cenami. Tipovacia súťaž s cenovým fondom 300 € na týždeň je skvelou formou zábavy pre všetkých tipérov. Každý deň na stránke súťaže nájdete nový kupón s najobľúbenejšími futbalovými zápasmi.

Vašou úlohou je predpovedať výsledky - remízu alebo víťazstvo niektorého z tímov. Za každý správne predpovedaný výsledok získate body na základe pravdepodobnosti danej udalosti. Súčet všetkých bodov prispeje k vášmu skóre a umiestneniu. Taktiež, ak v konkrétny deň získate najviac bodov, budete odmenení dodatočnými 5€ za kupón dňa! Ukážte svoje znalosti a využite svoju intuíciu – toto je bezplatná tipovacia súťaž s cenami 2024, v ktorej neriskujete vlastné peniaze a funguje podobne ako naša bezplatná Liga Tipérov s cenami.

komentujte BezplatnáLigaTipérovSCenami
Comments (0)
Play responsibly 18+