JohnnyBet.com en

Andrej Melník

by JohnnyBet from
Spisovateľ Andrej Melnik

Andrej Melník je 21-ročný muž s bohatou životnou históriou, ktorá je plná rôznorodých záujmov a skúseností. Od detstva sa venoval rôznym aktivitám, ktoré ho formovali do osoby, akou je dnes. Vyštudoval Strednú odbornú školu so zameraním na elektrikára, čo mu poskytlo teoretické znalosti a praktické zručnosti v oblasti elektroinštalácií, čo mu pomohlo v jeho profesionálnom živote. Od svojich šiestich rokov sa s vášňou venoval futbalu a hrával za miestny klub, čo mu prinášalo radosť z tímovej hry a víťazstiev.

V 15 rokoch však urobil rozhodnutie pre zmenu a prešiel na individuálny šport, MMA. Trénoval tvrdo a s odhodlaním a zúčastnil sa aj na niekoľkých súťažiach. V 18 rokoch sa však z dôvodu zranenia musel rozlúčiť s MMA, ale jeho láska k športu neochabla. V súčasnosti sa venuje boxu, čo mu umožňuje udržiavať si kondíciu a zároveň posúvať svoje fyzické a psychické limity.Okrem športu sa zaujíma aj o kryptomeny. Sleduje vývoj trhu, investuje do rôznych kryptomien a učí sa o technológii blockchain, ktorá je ich základom. Verí, že kryptomeny majú veľký potenciál a rád by sa v tejto oblasti v budúcnosti angažoval aj hlbšie.

Jeho ďalším veľkým koníčkom je cestovanie. Rád spoznáva nové krajiny, kultúry a ľudí. Už navštívil 6 krajín a spoznal mnoho úžasných miest. V budúcnosti by chcel navštíviť všetky kontinenty a prežiť tie najzaujímavejšie cestovateľské zážitky.

Medzi jeho záujmy patrí aj sledovanie športových udalostí. Je veľkým fanúšikom futbalu, hokeja, basketbalu a MMA. Rád sleduje zápasy Premier League, NHL, NBA a UFC a fandí svojim obľúbeným tímom/športovcom. Šport mu dáva energiu a motiváciu a je pre neho skvelým spôsobom, ako sa odreagovať od stresu. Je vďačný za všetky skúsenosti, ktoré získal v živote doteraz. Naučili ho, kto je, čo chce a kam smeruje. Je odhodlaný ísť za svojimi snami a cieľmi a verí, že dosiahne všetko, čo si zaumieni. Facebook a Instagram sú sociálne siete, kde sa môžete dozvedieť viac o Andrejho živote.

Play responsibly 18+