JohnnyBet.com en

Tipsport Akčný Kód

by JohnnyBet from

Pozrite se na najnovšie informácie o Tipsport Akčný Kód a zaregistrujte sa pomocou našich odkazov. Použitím nášho bonusového kódu Tipsportu získate skvelých 20 € bonus bez nutnosti vkladu. K dispozícii je tiež športový uvítací bonus až do výšky 4000 €. Náš bonus Tipsportu môžete použiť na všetky podujatia v športovej sekcii Tipsportu (futbal, basketbal, ľadový hokej, tenis a ďalšie).

Tipsport Akčný Kód

Typ bonusu Opis bonusu
Sports: vstupný bonus 4000 €
Bez vkladu: 20 € zadarmo
Tipsport Akčný Kód: Použite náš odkaz

Tipsport bonus bol tak vymyslený, aby všetkým hráčom zaregistrovaným v servise zjednodušiť prvé kroky. Navrhujem pozrite si z blízka akcie a prezrite si podrobnú ponuku stávkovania. Uvidíme, či je potrebný aj nejaký akčný kód Tipsport. Začíname …

Hodnotenie JohnnyBet
4.4 / 5
Hodnotenia používateľov
4.41 / 5
Vaše hodnotenie

1. Tipsport akčný kód 2023 – vyžaduje sa?

Tipsport maximálny bonus (maximálny bonus online)
Tipsport Akčný kód September 2023
Tipsport Akčný kód Október 2023
November 2023 December 2023
Január 2024 Február 2024
Marec 2024 Apríl 2024
Máj 2024 Jún 2024
Júl 2024 August 2024

Odpoviem Vám najjednoduchšie ako sa dá: Nie. Žiaden akčný kód pre Tipsport neplatí, postačí len, ak sa slovenskí hráči zaregistrujú prostredníctvom odkazu umiestneného v našom servise a to postačí, aby po prihlásení využívať prémiu. Akciou v Tipsport sú bonusové čiastky po depozite (aj 100% do 4000€!). Sú tu 3 úrovne depozitných prémií, ktoré zdvojnásobujú depozit: platba do 50€, platba do 200€ a nad túto hodnotu. Obráťte pozornosť na to, podľa akých zásad budete musieť stávkovať, aby získať peniaze a vykonať platbu. Na ďalších úrovniach mate obraty 5-, 7- aj 8- násobné, čo pri rastúcom požadovanom minimálnom kurze a denných limitoch stávkovania pripočítaných k bonusu, môže byť dosť ťažko dosiahnuteľné. Len vyskúšajte, pretože je to potenciálne naozaj dosť veľa peniazi zadarmo.

2. Od bonusov do stávkovania

Poradie je také, že po obdržaní prémii musíte začať stávkovať. V Tipsport čaká na Vás dosť veľa rôznych sekcií, vďaka ktorým je stávkovanie naozaj atraktívne. Samozrejme môžete stávkovať pred udalosťami (handicapy, typické 1X2 a pod.) resp. naživo, pomocou live streamingu, čo je veľká výhoda tejto stávkovej kancelárie. Tipsport sa mi páči aj preto, že má veľmi bohaté štatistiky a zaujímavé možnosti ako napr. Tipliga resp. Tipcup, ktoré sú dodatočnými možnosťami pre výhru peniazi. Obdobne ATP Cupy, tzn. dodatočné možnosti boja o peniaze pre tipérov, ktoré sú inšpirované tenisovým kalendárom. Toto všetko poukazuje, že má Tipsport komplexný prístup k obsluhe svojich hráčov. Vďaka početným rôznym možnostiam sa nikto nebude nudiť a poskytuje naozaj obrovské možnosti pre skúsených hráčov.

3. Vysoké známky za funkčnosť

Prakticky od samého začiatku ak som mal kontakt so servisom som začal veľmi kladne hodnotiť Tipsport. Akčný kód nie je potrebný, navyše môžete hrať formou mobilného stávkovania, dostupných je viacero platobných metód (kreditné karty a depozitné) a tiež je tu funkčný support. Táto stávková kancelária si rozhodne zaslúži odporúčanie z hľadiska vysokých kurzov (naozaj sú vyššie ako v stacionárnych stávkových kanceláriách) resp. z dôvodu veľmi zaujímavej bonusovej ponuky o ktorej som Vám už skôr písal. Vhodná voľba pre slovenských hráčov.

komentujte TipsportAkčnýKód
Comments (0)
Play responsibly 18+