Paf Boonuskood

Registreeru Paf boonuskoodiga, mille peate saidilt meiega avastama. Saate seda koodi kasutada kõigi jaotiste boonuste saamiseks (slotid, videopokkerid, mängud laudades, live-kasiino, bingo). Pakkumised kehtivad igas riigis (kui ettevõte aktsepteerib selle riigi elanikke).

Paf Boonuskood

Boonuse tüüp Boonuse kirjeldus
Kasiino 200 tasuta keerutust
Spordiennustus 4 x 5€ tasuta panust
Pokker 1 Fish Party pilet
Eesti Mängijad Spordikihlvedudeks 10 € - Kasiino 25 tasuta võistlust
Paf Boonuskood Vaata meie koodi

Paf boonuskood, mis sisestatakse registreerimisel, võimaldab siseneda kasiinomaailma kindlusega, et me ei jää ilma ühestki kasutajatele mõeldud soodusest. Mida võiks oodata? Peale rikka mängude valiku võite loota ka pokkeri või kasiinoboonuste pakkumisele. Alljärgnev tekst tutvustab teile Paf’i (lühend Play Among Friends) pakkumist ja selgitab, kuidas ära kasutada registreerimise boonuskoodi mis on ette nähtud selles kasiinos kasutamiseks.

Eesti mängijatel on eripakkumine - VIP Spordikihlvedudeks Boonus 10€ ja kasiino 25 tasuta keerutust.

Rating JohnnyBet
3.5 / 5
User ratings
3.93 / 5
Your rating

1. Paf Pokker boonus

Paf max bonus (maximum bonus online)
Paf Boonuskood juuni 2022
Paf Boonuskood juuli 2022
august 2022 september 2022
oktoober 2022 november 2022
detsember 2022 jaanuar 2023
veebruar 2023 märts 2023
aprill 2023 mai 2023

Saadav Paf Pokker boonuskood kindlustab mängijatele juurdepääsu spade network (ongame) soodustusele. Boonuse suurus on muljetavaldav, kuna on võimalus saada isegi €500 suurune sissemakstud deposiidi mitmekordistumine. Seda on palju, ehkki ei tohi unustada, et see on preemia, mida saab kasutada Pro versioonis. Peale selle on ka 5 madalamat boonuse taset. Ent peab ka tunnistama, et Paf’is on paljugi, millele seda raha kulutada (või teisisõnu: siin on suur valik, kus seda pokkerimängudes mitmekordistada). Lisame ka, et kasiinos on valida mitme pokkeri kategooria vahel – Basic, Heart, ülalmainitud Spade ja Live Poker. Ainult kasutajast sõltub, millise neist ta välja valib.

2. Paf kasiino VIP boonus

Pokker ei ole ainuke mäng – Paf’is on võimalik valida väga paljude kasiinomängude vahel. Otsekohe märkate, et rakenduste üheks väljatoodud kategooriaks on mänguautomaadid. Paljud neist on väga tuntud ja nendega on seotud väga suured jackpoti võimalused, nn Mega Fortune Dreams (üle €870,000), Arabian Nights (üle €660,000) või Hall of Gods (u €375,000).

Tasub ka teada, et Kasino automaadid on täiendavalt seotud 100% boonusega kuni €100. Tee sissemakse ja kasuta koodi. Peale seda täida boonuse saamise nõuded ja raha laekub automaatselt Sinu kasutajakontole. Kahjuks ei saa kasutada boonuskoodi Paf Spordiennustus registreerimise boonuskood, kuna ennustuste puhul ei ole ette nähtud eraldi soodustusi. Hea siiski, et mängude ennustamine on võimalik. Tuleb tunnistada, et kasiinos on rikkalikult erinevaid mänge, kuna ennustusi ja pokkerit täiendavad bingo, loteriid ja kasiino live versioonis.

3. Tehnilised lahendused

Pööra tähelepanu ka paljudele põhifunktsioonidele, mis on seotud näiteks makseviiside või abiga. Mis puudutab esimest – sissemakseid on võimalik teha populaarseimate pangakaartide abil (VISA ja MasterCard) ja ka e-walletitega, nn Skrill Moneybookers või NETeller. Võimalik on ka sissemaksete tegemine pangamaksega, mis võib siiski kesta kauem (isegi 1-2 päeva soome pankade kaudu). Kasiinos tegutseb lisaks ka helpdesk, kuhu saab pöörduda e-posti või telefoni teel, helistades veebilehel märgitud numbrile. Tahame ka lisada, et Paf on saadaval ka mobiilversioonis.

Paf boonuskood 2022 võimaldab saada kõiki mänguga seotud soodustusi, aga meeles tuleks pidada mitte ainult mängude valikut ja boonuseid.

comment PafBoonuskood
Comments (0)
Play responsibly 18+