JohnnyBet.com en

Eesti Loto Promokood

by Ronald Uprus from

Eesti Loto promokood annab teile võimaluse saada paremaid pakkumis. Küll aga ei ole promokoodid koguaeg aktiivsed ning neid esineb harva. Endale koodi hankimiseks peate silmad ja kõrvad lahti hoidma ning leidma parasjagu aktiivse promokoodi.

Eesti loto Promokood 2024

Loterii / Mäng Peavõit
Jokker 1000000€
Eurojackpot Minimaalselt 10000000€
Vikinglotto Minimaalselt 3000000€
Bingo Minimaalselt 200000€
Keno 300000€
E-loterii Kuni 30000€

Eesti Loto pakub mängijatele võimalust hankida endale piletid kõige populaarsematele lotodele. Valikust leitate näiteks Eurojackpoti, Bingo ja Keno. Tegemist on kvaliteetsete ja rangelt kontrollitud lotodega, mille loosimised on 100% ausad. Kõiki mänge kontrollitakse pidevalt ning isegi väiksemate kõrvalekallete puhul alustatakse juba väga konkreetse uurimisega.

1. Registreerimine ja mängudes osalemine

Eesti Loto max bonus (maximum bonus online)
Eesti Loto Bonus code juuli 2024
Eesti Loto Bonus code august 2024
september 2024 oktoober 2024
november 2024 detsember 2024
jaanuar 2025 veebruar 2025
märts 2025 aprill 2025
mai 2025 juuni 2025

Konto loomine käib väga lihtsalt ning selleks saab kasutada mitmeid erinevaid võimalusi. Eesti Loto registreerimine võtab aega kõigest mõne minuti. Kõige levinumad on ID-kaart, Mobiil-ID ning Smart-ID, kes soovib võib endale konto avada ka läbi pangalingi. Teie isik tuvastatakse ning peale seda võite olla kindlad, et võitude korral ei maksta neid välja teistele inimestele. Suuremate võitude puhul peate kohale minema ning võidu vormistama.

Käesoleval hetkel ei ole see küll saadaval, kuid tulevikus võib lisanduda ka Eesti Loto boonuskood 2024. Sarnast lahendust kasutavad mõned teised portaalid, mis pakuvad enda mängijatele võimalust saada osa parematest pakkumistest. Peale registreerimist on teil koheselt võimalik endale piletid osta ning jääda ootama loosimist.

2. Kõige populaarsemate loteriide kirjeldused

Enne loteriide ostmist peate eelmisest punktist aru saama ehk kuidas Eesti Loto registreerimist teha. Peale seda avaneb teil võimalus osaleda erinevates loteriides ning e-loteriis. Järgnevalt kirjeldame kõige populaarsemaid loteriisi, mis pakuvad närvikõdi ja annavad võimaluse võita.

  • Jokker – Eesti Loto 2024 poolt pakutavatest mängudest kõige värskem loterii. Garanteeritud peavõit on 1000000€, mille võitmiseks peab õnn olema tugevalt teie poolel.
  • Eurojackpot – rahvusvaheline loterii, millel on garanteeritud peavõit vähemalt 10000000€ ning piiratud võit 120000000€.
  • Vikinglotto – eestlaste seas äärmiselt palavalt armastatud loterii, mille võidud ulatuvad miljonitesse. Kuna tegemist on Skandinaavia loteriiga, siis on võiduvõimalus suurem kui Eurojackpotis.
  • Bingo – lõbus telesaade, mida on aastaid Eestis näidatud. Minimaalselt on garanteeritud peavõit 200000€, kuid tavaliselt see kasvab jõudsalt.
  • Keno – klassikaline mäng, mille loosimine toimub iga päev ning selle saab osta kiirelt ja mugavalt Eesti Loto veebilehelt.

Kuna Eesti Loto pakub peamiselt loteriid, siis pokkerit või spordikihlvedusid seal ei pakuta. Kui soovite proovida kihlvedusid, vaadake 1XBET promokood ja registreeruge sama lihtsalt kui Eesti Loto juures.

3. Makseviisid online piletite ostmiseks

Kontole raha lisamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. Nendest kõige lihtsam on kasutada pangalinki, kus on olemas kõik suurimad Eestis tegutsevad pangad. Seega Eesti Loto makseviisid on mitmekülgsed ja annavad võimaluse teha SEB, Swedbank, Coop Pank, LHV või Luminori kaudu.

Kui olete mures, kui kaua võtavad aega Eesti Loto sisse- ja väljamaksed, siis sellepärast ei pea muretsema. Kõik sissemaksed jõuavad teie kontole koheselt ning väljamaksed on automaatsed. Ainukeseks erandiks on suured väljamaksed, mis on vaja eelnevalt kinnitada. Eesti Loto on kohandatud Eesti mängijatele, nii et kõik makseviisid on Eestis kättesaadavad, sarnaselt Olybetiga, mis on Eesti kihlvedude korraldaja. Kui soovid proovida, haara meie Olybet boonuskood 2024 ja naudi kihlvedusid, kasiinot või isegi pokkerit.

4. Kui palju piletid maksavad?

Erinevatel loteriidel on erinevate hindadega piletid. Enamus pileteid maksavad kõigest mõne euro ning neid on äärmiselt kiire ja mugav osta Eesti Loto lehelt. Ühtlasi on tegemist ka ainukese kohaga, kust saate internetist neid pileteid osta. Loomulikult võite seda teha ka kaubanduskeskuste infolettides, kui see on teie jaoks mugavam lahendus.

  • Jokker – antud loterii puhul on piletihinnaks 2€
  • Eurojackpot – sarnaselt Jokkerile on piletihinnaks 2€
  • Vikinglotto – teistest pisut odavam ehk 1.50€
  • Bingo Loto – pilet maksab teile 2€
  • Keno Loto – pilet maksab samuti 2€

Lühidalt kokkuvõttes võib öelda, et kõik loteriipiletid maksavad 2€. Küll aga on võimalik igale loosimisele osta ka mitme erineva väljaga piletid, mis suurendavad teie võiduvõimalust. Kindlasti tuleb arvestada ka sellega, et tegemist on suurema väljaminekuga ning ükski võit ei ole garanteeritud.

5. Kuidas loteriiga võita?

Kõik Eesti Loto loteriid on ausad ning nendega on võimalik võita. Küll aga saab hea näitena tuua kraapelotod, mille auhinnafond on “Kingiloos” loterii puhul 1299400€, kuid piletite kogu maksumus on 2000000€. Seega on Eesti Loto loterii auhinnad keskmiselt 65% piletite hinnast. Ülejäänud raha kulub piletite valmistamiseks, reklaamimiseks, palkadeks ning muudeks kuludeks ja maksudeks.

Üldiselt võib öelda, et loteriiga võitmiseks ei ole olemas nippi kuidas Eesti Loto loteriiga võita. Peate lootma heale õnnele ning loodetavasti õnn naeratab teile. Mida suuremad on auhinnad, seda väiksem on teie võimalus antud loosimiselt midagi suurt võita. See on ka peamiseks põhjuseks, miks just Eesti mängijate seas on üheks kõige populaarsemaks Bingo Loto. Tegemist on ainult Eesti mängijatele mõeldud loteriiga. Kui te ei saa osaleda loteriis, saate vaadata Posido bonuskood 2024. Veebisait aktsepteerib mängijaid paljudest erinevatest riikidest.

6. Kuidas saad kontrollida loosimise tulemusi?

Esimene võimalus on teil otse-eetris jälgida ülekannet loosimisest. Kui aga olete selle maha maganud, siis Eesti Loto tulemused on koheselt saadaval ka kodulehel. Lisaks saate enda kontole sisselogida ning vaadata, kuidas teie eelnevalt ostetud piletitel läks.

Viimaste aastate uuendusena on tekkinud ka olukord, kus saate endale telefoni tellida teavitused võitudest. See tähendab seda, et Eesti Loto saadab teile võidu saavutanud pileti korral SMS sõnumi ja teavitab teid võidust. Täpselt sama saab teha ka e-maili teel.

7. Korduma Kippuvad Küsimused

7.1 ❓Milline Eesti Loto poolt pakutav loterii on suurima võiduga?

Kõige suuremaid võite on nähtud loteriis Eurojackpot. Tegemist on rahvusvahelise loteriiga, kus on iganädalaselt väga palju osalejaid.

7.2 ❓Millist loteriid Eesti Loto lehel mängida tasub?

See sõltub juba personaalselt eelistusest. Piletite hinnad on erinevad ning samuti maksimaalsete võitude suurused.

7.3 ❓Kas Eesti Lotol on promokood?

Käesoleval hetkel Eesti Loto promokood mängijatele saadaval ei ole.

comment EestiLotoPromokood
Comments (0)
Play responsibly 18+