ORION TIP Bonusový Kód

Orion tip je jedna z popredných stávkových kancelárií na Slovensku, kde aj vy môžete využiť bonus hneď po prvotnom vklade - netreba zadávať Orion tip bonusový kód. Tento bonus 23 EUR, sa vám po počiatočnom vklade desať eur pripíše do vašej peňaženky. Orion tip registrácia môže byť vykonaná cez náš link. V Orion tip-e zatiaľ môžete podávať tikety na rôzne športové podujatia, ale v budúcnosti pribudne aj funkcia kasíno. Slovenskí hráči môžu získať prémie vo všetkých sekciách.

ORION TIP Bonusový Kód 2023

Typ Bonusu Opis Bonusu
ORION TIP Vstupný Bonus Stávka zadarmo v hodnote 23 €
ORION TIP Triple Bonus Silver Bonus až do výšky 300 €
ORION TIP Triple Bonus Gold Bonus až do výšky 1750 €
ORION TIP Triple Bonus VIP Bonus až do výšky 8000 €
ORION TIP Bonusový Kód Použite náš link

1. Orion Tip registrácia

ORION TIP maximálny bonus (maximálny bonus online)
ORION TIP Bonusový kód Február 2023
ORION TIP Bonusový kód Marec 2023
Apríl 2023 Máj 2023
Jún 2023 Júl 2023
August 2023 September 2023
Október 2023 November 2023
December 2023 Január 2024

Registrácia do Orion tip-u je veľmi jednoduchá.

 • Ako prvú vec musíte vyplniť registračný formulár, kde potrebujete vaše údaje ako meno, priezvisko, rodné číslo, adresu, dátum narodenia, telefónne číslo a emailovú adresu.
 • Po vypísaní povinných náležitostí je potrebné nahrať dva doklady totožnosti. Medzi doklady, ktoré môžete nahrať patrí pas, karta na povolenie k pobytu, občiansky preukaz, vodičský preukaz, ale aj karta poistenca.

Pri registrácii netreba zadávať ORION TIP bonusový kód. Pre získanie ORION TIP bonusu je potrebné sa registrovať cez náš link.

Štandardný bonus na ORION TIP
Vstupný free tip bonus

2. Orion Tip ponúka

Orion tip ponúka viaceré možnosti, ako môžete stávkovať. Sú to klasické kurzové stávky, live stávky a e-šport stávky.

 • Orion Tip tipowanie - live stávky - na webovej stránke nájdete aj Orion Tip live stávky. Sekcia Live stávok je spracovaná prehľadne a prispôsobuje sa užívateľovi. V tejto sekcii je aj možnosť sledovať športové zápasy naživo v karte Live televízia. Tak isto nechýba ani funkcia rezervácie stávky.
 • Orion Tip tipovanie - e-šport - v karte Orion Tip e-šport nájdete tak isto Live prenosy e-športových zápasov. Ďalej si v tejto sekcii môžete pozrieť rozpis ďalších zápasov, kurzy a aj výsledky.
 • Orion Tip Kasíno - je to funkcia, ktorá ešte len bude pridaná v budúcnosti. Predpokladáme však, že v nej budeme vidieť koleso šťastia, prípadne rôzne kartové hry.

Ak preferujete zábavu v kasíne, mali by ste si prečítať ďalší článok na Johnnybet, kde nájdete čo sú Gametwist kód poukážky!

3. Orion Tip bonusy a akcie

V Orion tip-e máme tak isto k dispozícii rôzne bonusy a akcie v roku 2023, napríklad Orion Tip stávka zadarmo, Orin Tip Triple Bonus alebo Orion Tip cashback. Všetky nevyžadujú Orion Tip bonusový kód.

3.1 FREE ORION TIP Bonus

Alebo inak aj stávka zadarmo je typ bonusu alebo "Orion Tip vstupný darček", ktorý sa po získaní nároku na tento bonus v hodnote 23 € zobrazí v samostatnej bonusovej peňaženke tipujúceho. Keď tipujúci podá stávku, ktorá spĺňa všetky podmienky bonusu, suma stávky sa odráta z bonusovej peňaženky a čistá výhra zo stávky sa pripočíta ku skutočnej peňaženke tipujúceho.

3.2 ORION TIP Bonus: TRIPLE BONUS – SILVER

Podmienky pre získanie tohto bonusu až do výšky 300 EUR sú naozaj jednoduché. Ako prvé musíte uskutočniť vklad na užívateľský účet a to v hodnote od 10 do 300 eur. Po uskutočnení vkladu, je potrebné si bonus aktivovať v karte „BONUSY.“ Podmienkou pre získanie tohto bonusu je uzatvorenie stávok v týchto hodnotách:

 • 6 – násobok súčtu tohto bonusu a prvého kladu.
 • 5 – násobok súčtu tohto bonusu a druhého vkladu
 • 4 – násobok súčtu tohto bonusu a tretieho vkladu

3.3 ORION TIP Bonus: TRIPLE BONUS – GOLD

Tento jednoduchý trojfázový vstupný bonus až do výšky 1750 EUR funguje takmer totožne ako TRIPLE BONUS – SILVER. Avšak je potrebné mať na začiatku vstupný vklad v hodnote od 201 do 1000 eur. Podmienkou pre jeho získanie sú stávky v hodnote:

 • 9 – násobok súčtu tohto bonusu a prvého vkladu
 • 8 – násobok súčtu tohto bonusu a druhého vkladu
 • 7- násobok súčtu tohto bonusu a tretieho vkladu

3.4 ORION TIP Bonus: TRIPLE BONUS – VIP

Tento bonus ako aj dva predchádzajúce funguje na podobnom princípe. Pri tomto bonuse, ktorý je až do výšky 8000 EUR však začiatočný vklad musí byť v hodnote nad 1000 eur. Podmienkou pre jeho získanie sú stávky v hodnote:

 • 10 – násobok súčtu tohto bonusu a prvého vkladu
 • 9 – násobok súčtu tohto bonusu a druhého vkladu
 • 8 – násobok súčtu tohto bonusu a tretieho vkladu

Ak chcete získať ešte lepšie bonusy za športové stávky, pozrite si náš promo kód VIP Fortuna!

4. Orion Tip aplikácia

Stávkovanie cez mobilný telefón by už malo byť v tejto dobe samozrejmosťou. Mobilné aplikácie majú niekoľko rôznych výhod. Orion Tip apk je dostupná ako pre Android tak aj pre IOS, kde sa dá Orion tip aplikácia stiahnuť. Orion tip Android aplikácia je veľmi prehľadná a jednoduchá na používanie. Môžete si v nej pozrieť vaše výsledky, rozpisy zápasov, Live prenosy a ďalšie vaše štatistiky.

5. Orion Tip spôsoby platby

Aby ste si mohli vložiť peniaze do vašej hráčskej peňaženky, musíte byť v prvom rade zaregistrovaný. Po registrácii je to už však jednoduché. Vklad na účet musíte spraviť v elektronickej podobe a môžete pri tom využiť:

 • Bankový prevod
 • Slovenskú sporiteľňu
 • Tatra banku
 • Poštovú banku
 • GP webpay
 • GoPay G
 • Visu
 • Mastercard

Je však potrebné podotknúť, že vklady nemôžu byť vykonávané cez tretiu osobu. Potrebné je urobiť vklad napríklad, cez platobnú kartu, ktorá je napísaná na vaše meno. Keď tento postup nebude dodržaný, pri kontrole sa všetky vaše výhry vynulujú a peniaze budú vrátené oficiálnemu majiteľovi karty.

Pri výberoch je to taktiež veľmi jednoduché. Musíte však splniť niekoľko podmienok. Všetky vaše platby uskutočnené na váš účet musia byť potvrdené ako zúčtované a žiadna nebola vrátená, zrušená alebo inak stornovaná. Ďalej všetky kontroly spojené s overením identity boli kompletne splnené. Pri výberoch peňazí je však nutné uskutočniť výber rovnakým spôsobom ako pri vklade.

6. Orion Tip recenzia

Orion Tip hodnotíme veľmi pozitívne. Webová stránka podobne ako aj aplikácia sú spravené prehľadne a jednoducho. Spoločnosť reaguje na potreby svojich hráčov veľmi pružne. Live zápasy fungujú bez problémov. Samozrejme, nájde sa aj priestor na zlepšenie. Napríklad pri výberoch z vašej hráčskej peňaženky, by sme ocenili možnosť výberu viacerými spôsobmi.

Orion Tip ponúka okrem vyššie spomenutých bonusov aj ďalšie rôzne bonusy, ako je napríklad BLACK FRIDAY. Tieto bonusy pridávajú priebežne k rôznym udalostiam počas roka. Takže ak máte záujem sa pripojiť do Orion Tip komunity, neváhajte využiť náš link (neexistuje žiadny ORION TIP bonusový kód).

Štandardný bonus na ORION TIP
Triple Bonus VIP

7. Orion Tip často kladené otázky

7.1 📌 Je Orion Tip dôveryhodná značka?

Áno. Orion Tip je dôveryhodná značka na Slovenskom trhu hazardných hier.

7.2 📌 Má Orion Tip aplikáciu?

Orion Tip má aplikáciu. Je prehľadná, jednoduchá a spracovaná pre potreby používateľa.

7.3 📌 Ako získať ORION TIP Bonus?

Potrebné sa registrovať cez náš link. ORION TIP Bonus je možné získať po vklade na váš hráčsky účet (samozrejme je nutné splniť všetky vyššie spomenuté podmienky). Netreba zadávať ORION TIP bonusový kód.

komentujte OrionTipBonusovýKód
Comments (0)
Play responsibly 18+