Unibet Promokood

Unibet Promokood

Unibet Promokood

Boonuse tüüp Boonuse kirjeldus
Sport boonuse 100% kuni €50 + €10 riskivaba ennustus + 5 tasuta spinni
Casino boonuse 100% kuni €100 + 5 tasuta spinni
Poker boonuse €10 tasuta + €200
Unibet Promokood Kasuta meie linki

Sattusin viimati ühel foorumitest küsimusele, kas on olemas boonuskood Unibet’ile. Piisab, kui registreerud JohnnyBet-st lingi abil, et saada sellel portaalil boonus. Sõltumata sellest, kas räägime kihlveovahendajast, bingost, pokkerist või kasiinost - Unibet promokood ei ole 2017 aastal nõutav. Sellest hooliata tasub üle vaadata soodustused, mis Unibet on oma klientidele ette valmistanud.

Rating JohnnyBet
4.5 / 5

1. Unibet ja kihlveod – boonuskood ei ole vajalik!

Unibet Promokood juuni 2017 Unibet Promokood juuli 2017 august 2017
september 2017 oktoober 2017 november 2017
detsember 2017 jaanuar 2018 veebruar 2018
märts 2018 aprill 2018 mai 2018

Nagu juba mainisin, piisab registreerimisest meie veebilehe kaudu ja see annab Sulle õiguse soodustuste kasutamiseks. Tunnistan ka kohe, et mulle meeldib kihlveovahendajal saada olev boonus, ehkki ma ei tea, kas seda saab võrrelda preemiatega kasiinos ja poker room’is (millest ka kohe kirjutan). Peale selle tundub mulle, et kihlveod on Unibeti standardpakkumine ja seepärast on kihlvedude boonus endastmõistetavalt silmatorkavam kui teiste sektsioonide soodustused. Aga sellest vaid möödaminnes, kuna kõige tähtsam on, et ma teatavaks teeksin, et preemia suurus sellisel puhul on 100% kuni 50€, seega esimese sissemaksu kahekordistamine. Mulle selline soodustuste vorm meeldib, kuna annab meile praktiliselt tasuta lisaressursse. Ja ilmselt seepärast – sõltumata sellest, kas kehtiks Unibet promokood või ei – tundub mulle see boonus vägagi vastuvõetav.

2. Igas sektsioonis on uus boonus

Vaatame edasi. Teame juba, et Unibet kasiino sooduskoodi ei kehti, aga ma ei ole veel teatavaks teinud, millise preemiaga võivad arvestada kasiino mängijad. See on sama suur, kui kihlvedude korral - 100%, ainult et kuni 100€. Seega on ta kahekordselt suurem kui kihlveo sektsioonide boonus. Aga kui muudame sektsiooni ja jõuame poker room’i, leiame sealt veelgi suurema soodustuse. Pokkerimängijad võivad maksimaalselt saada isegi 200€ + 10€ ilma sissemakset tegemata, mis kujutab endast suurimat Unibet’i lehel saadaval olevat boonust. Loomulikult ei ole ka pokkeri sektsioonis kehtivat boonuskoodi, mida tasub veel kord rõhutada.

3. Boonuseid on rohkemgi!

Unibet pakub ka perioodilisi ja eri soodustusi. Eriti tihti võib neid leida kihlvedude sektsioonis. Näiteks võib tuua soodustused, mis seostuvad selliste sündmustega nagu Wimbledon või Copa America. Kasiino puhul võite arvestada lisapreemiatega kasiino live sektsioonis ja tasuta spinnidega slottidele. Edasist teavet leiate Unibet portaalilt, lehelt „Pakkumised”. Väga atraktiivseks soodustuseks on ka boonus kuni 1500€ tuttavate soovitamise eest. Kõik need boonused ja täiendavad pakkumised teevad Unibetist mitmekülgse portaali, mida tasub soovitada.

comment Unibet Promokood

for real money
for cash, for money
Recommended articles:
Comments (0)
Play responsibly
Unibet Promokood Web directory
+ ADD URL free, www, add url