Unibet Boonuskood

by JohnnyBet from

Kas soovid teada, milline on Unibet boonuskood 2023? See kood on saadaval ja töötab iga veebisaidi osakaalu jaoks (spordi, kasiino, pokker). Selles artiklis leiate kõike Unibet promokoodi 2023 kohta - kuidas ja kus seda kasutada (kui see on kehtiv teie riigis).

Unibet Boonuskood 2023

Boonuse tüüp Boonuse kirjeldus
Sport boonuse 200% kuni €60 + 10€ riskivaba ennustuse
Casino boonuse 100% kuni €200 + 20 tasuta spinni
Poker boonuse €10 tasuta + €200
Unibet boonuskood Kasuta meie linki

Sattusin viimati ühel foorumitest küsimusele, kas on olemas boonuskood Unibet’ile. Piisab, kui registreerud JohnnyBet-st lingi abil, et saada sellel portaalil boonus. Sõltumata sellest, kas räägime kihlveovahendajast, bingost, pokkerist või kasiinost - Unibet promokood ei ole 2023 aastal nõutav. Sellest hooliata tasub üle vaadata soodustused, mis Unibet on oma klientidele ette valmistanud.

Rating JohnnyBet
4.5 / 5
User ratings
4.03 / 5
Your rating

1. Unibet ja kihlveod – boonuskood ei ole vajalik!

Unibet max bonus (maximum bonus online)
Unibet Promokood märts 2023
Unibet Promokood aprill 2023
mai 2023 juuni 2023
juuli 2023 august 2023
september 2023 oktoober 2023
november 2023 detsember 2023
jaanuar 2024 veebruar 2024

Nagu juba mainisin, piisab registreerimisest meie veebilehe kaudu ja see annab Sulle õiguse soodustuste kasutamiseks. Tunnistan ka kohe, et mulle meeldib kihlveovahendajal saada olev boonus, ehkki ma ei tea, kas seda saab võrrelda preemiatega kasiinos ja poker room’is (millest ka kohe kirjutan).

Peale selle tundub mulle, et kihlveod on Unibeti standardpakkumine ja seepärast on kihlvedude boonus endastmõistetavalt silmatorkavam kui teiste sektsioonide soodustused. Aga sellest vaid möödaminnes, kuna kõige tähtsam on, et ma teatavaks teeksin, et preemia suurus sellisel puhul on 100% kuni 60€, seega esimese sissemaksu kahekordistamine.

Mulle selline soodustuste vorm meeldib, kuna annab meile praktiliselt tasuta lisaressursse. Ja ilmselt seepärast – sõltumata sellest, kas kehtiks Unibet boonuskood või ei – tundub mulle see boonus vägagi vastuvõetav.

2. Igas sektsioonis on uus boonus

Vaatame edasi. Teame juba, et Unibet kasiino sooduskoodi ei kehti, aga ma ei ole veel teatavaks teinud, millise preemiaga võivad arvestada kasiino mängijad. See on sama suur, kui kihlvedude korral - 100%, ainult et kuni €200. Seega on ta kahekordselt suurem kui kihlveo sektsioonide boonus. Aga kui muudame sektsiooni ja jõuame poker room’i, leiame sealt veelgi suurema soodustuse. Pokkerimängijad võivad maksimaalselt saada isegi €200 + €10 ilma sissemakset tegemata, mis kujutab endast suurimat Unibet’i lehel saadaval olevat boonust. Loomulikult ei ole ka pokkeri sektsioonis kehtivat boonuskoodi, mida tasub veel kord rõhutada.

3. Unibet promokood 2023: VIP Boonuseid on rohkemgi!

Unibet pakub ka perioodilisi ja eri soodustusi. Eriti tihti võib neid leida kihlvedude sektsioonis. Näiteks võib tuua soodustused, mis seostuvad selliste sündmustega nagu Wimbledon või Copa America. Kasiino puhul võite arvestada lisapreemiatega kasiino live sektsioonis ja tasuta spinnidega slottidele. Edasist teavet leiate Unibet portaalilt, lehelt „Pakkumised”. Väga atraktiivseks soodustuseks on ka boonus kuni €1500 tuttavate soovitamise eest. Kõik need boonused ja täiendavad pakkumised teevad Unibetist mitmekülgse portaali, mida tasub soovitada.

comment UnibetBoonuskood
Comments (0)
Play responsibly 18+