Promo Kód Fortuna

Promo Kód Fortuna

Promo Kód Fortuna

Typ bonusu Opis bonusu
Fortuna Promo Kód Použite náš odkaz
Kurzové stávkovanie Stávka bez rizika do 30 EUR alebo Vstupný bonus do 250 EUR alebo Vstupný bonus do 500 EUR
Johnnybet Bezplatná pomoc expertov

Stávková kancelária Fortuna pôsobí na Slovensku od roku 1991 pod názvom TERNO. V súčasnosti patrí Fortuna medzi najväčšie stávkové kancelárie v strednej Európe. Okrem približne 400 pobočiek od roku 2007 bolo spustené aj internetové online stávkovanie. Počas registrácie na internetovej stránke budete poprosený o vyplnenie políčka Fortuna promo kód. Načo to slúži? Políčko Foruna promo kód sa využiva na akciové stávky. Či vyplnenie tohto políčka je dôležité? Registráciou cez Fortunu prostredníctvom JohnyBet nie je potrebný promo kód 2018 Fortuna na získanie bonusu. Aby využiť aktuálny bonus sa stačí zaregistrovať pomocou našeho linku. Možno povedať že registrácia cez JohnyBet je totožná s užívaním Fortuna promo kód.

Rating JohnnyBet
4.1 / 5
User ratings
4.5 / 5
Your rating

1. Fortuna bonus

fortuna.com max bonus (maximálny bonus online)
Fortuna promo kód Január 2018 Fortuna promo kód Február 2018 Marec 2018
Apríl 2018 Máj 2018 Jún 2018
Júl 2018 August 2018 September 2018
Október 2018 November 2018 December 2018

Aktuálny bonus na sekcii Fortuna stávky siaha až do 500 eur. Tento bonus je možné využiť na stávky pred zápasmi ako i na stávky online fortuna stávky live. Váš bonus zvyšuje Vaše šance na výhru a dodá Vám komfort počas tipovania. Ponuka stávok v Fortune je naozaj veľmi široká: Futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná ako aj menej populárne športy golf či motoristické športy. V Fortune si určite každý z Vás nájde to svoje.

2. Fortuna promo kód 2018

Ako už bolo spomenuté, na získanie bonusu nie je potrebný žiadny kód. Vystačí iFortuna registrácia za pomoci servisu JohnyBet. Vaše internetové konto je možné otvoriť i za pomoci mobilného telefónu. V ničom sa nelíši od stávkovania cez internet. Neváhaj a otvor si svoje konto v Fortune prostredníctvom našeho servisu a využi bonus pre nových členov. Po registrácií stojí za to sa pozrieť na sekciu Fortuna klub v ktorej nebudú chýbať ďalšie akcie.

komentár Promo Kód Fortuna

Recommended articles:
Comments (0)
Play responsibly