Online Turnaj FIFA 21

by JohnnyBet from by JohnnyBet
Online Turnaj FIFA 21

Napriek všetkému, čo sa práve teraz deje, je toto obdobie roka, keď sa všetci začíname tešiť na ďalšiu generáciu FIFA.

EA Sports vydala upútavku na FIFA 21 online a tohtoročné mimoriadne vzrušenie sa dostavuje pri vedomí toho, že všeobecne obľúbená futbalová hra bude jedným z hlavných projektov pre PS5 a Xbox Series X - EA sľubuje, že nová technológia posunie FIFA na „ďalšiu úroveň“.

A nebojte sa, ak ste v obchode nekúpili konzoly ďalšej generácie, môžete si užiť FIFA 21 na svojom PS4 alebo Xbox One.

Stále čakáme na ďalšie novinky o funkciách hry, o tom, aké budu zmeny, aký bude režim kariéry a ako bude vyzerať tím Ultimate Team - EA sľubuje v auguste ďalšie správy o hrateľnosti a ďalších zaujímavých aktualizáciách tejto edície.

Ako ochutnávku EA Sports zverejnila podrobnosti o svojej technológii „Next Level“, ktorá prinesie niektoré skutočne skvelé inovácie pomocou haptických ovládacích prvkov na PS5. Tieto haptiky sľubujú realistickejší zážitok so zvýšenými vibráciami a reakciou, čo nám určite pomôže úplne sa ponoriť do akcie na ihrisku.

Máme pre vás niekoľko dobrých správ: opäť spustíme náš plán Turnaja FIFA 21, čo znamená, že svoje schopnosti môžete predviesť pred celosvetovým publikum a vyhrať aj peňažné ceny!

1. Ako hrať Online Turnaj FIFA 21

Ak vždy porážate svojich priateľov, keď hráte FIFA doma alebo online, možno nastal čas, aby ste skúsili svoje skúsenosti porovnať zo svetom.

Už niekoľko rokov organizujeme podujatia FIFA a sľubujeme, že náš Online Turnaj FIFA 21 bude náš zatiaľ najväčší a najlepší!

V posledných niekoľkých futbalových sezónach sme zorganizovali súťaže, v ktorých ste za svoju hru mohli získať skutočné peňažné ceny. Pre každé kolo je k dispozícii cenový fond 200€ (rozdelenie 105 EUR za prvých 7 miest + 95 EUR v bonusových hrách), takže pri každom spustení nášho turnaja sú hráči, ktorí vyhrávajú skutočnú hotovosť, ktorá im je vyplatená čo najrýchlejšie.

Tak prečo sa obťažovať hraním Online Turnajov FIFA 21 PS4 proti svojim priateľom alebo neznámym online, keď možete spraviť, aby sa vám vaša zručnosti vyplatila… v každom slova zmysle!

2. Ako sa pripojiť k JohnnyBet FIFA 21 Online Turnaji

Ak sa chcete pripojiť k nášmu Turnaji FIFA 21 PS4alebo dokonca k verzii PS5, ak sa vám do rúk dostala nová konzola, nemôže byť jednoduchšie sa zaregistrovať a začať.

Najprv musíte vytvoriť účet u JohnnyBet - stlačte tlačidlo „Registrovať“, ktoré vidíte na našej stránke. Nebojte sa, všetky vaše osobné údaje sú udržiavané v bezpečí našimi súkromnými servermi.

Po registrácii sa pripojte k našej Online súťaži FIFA 21 pomocou svojho užívateľského mena.

Aby ste mohli začať, náš nástroj „tvorca zápasov“ vyberie pre vás niekoľko potenciálnych súperov, s ktorými možete hrať a stúpať v rebríčku.

Na konci každého kola (ktoré trvá 7 dní) vyhrávajú najlepší hráči svoj podiel z cenového fondu 200 EUR (95 EUR v bonusových hrách) - kto vie, možno jedného dňa to budete aj vy.

3. Najlepší Turnaj FIFA 21 s cenami

Tak čo, chcete hrať na Turnaji FIFA 21 s cenami?

Nestrácajte čas turnajmi, kde prevádzkovateľ klame o tom, čo môžete vyhrať, alebo kde trvá mesiace, kým sa výhry dostanú na váš bankový účet.

Nestrácajte čas hraním proti tým, ktorí hru opustí, keď prehrávajú 0-3.

Nestrácajte čas hraním Turnaja FIFA 21 PS5, ktorý je zle usporiadaný alebo jeho dokončenie trvá mesiace.

Namiesto toho sa pripojte k Online Turnaju FIFA 21 PS5 od prevádzkovateľa, ktorý takéto súťaže organizuje už roky a kde sú ceny zaručené.

Ako sme už spomenuli, v každom kole nášho turnaja existuje cenový fond 200 EUR a čas od času aj množstvo ďalších cien vrátane gadgetov a lístkov na podujatia. Úplný zoznam cien nájdete nižšie.

Ceny pre víťazov sezóny 2020/21 (TOP 7):

1. Výlet na zápas Ligy majstrov

2. Konzola PS5

3. Stolička Diablo Gaming

4. Creative herné príslušenstvo

5. Creative herné príslušenstvo

6. 12-mesačné predplatné PlayStation Plus

7. Futbalové tričko zvoleného klubu

Tak na čo čakáte? Zúčastnite sa nášho BEZPLATNÉHO Turnaja FIFA 21 a pokúste sa vyhrať naše fantastické peňažné ceny.

4. Online Turnaj FIFA 21 FAQ

Chcete viac informácií o online turnajoch FIFA 21? Prečítajte si nášho sprievodcu tu.

4.1 Ako sa môžem pripojiť k Turnaji FIFA 21?

Ak sa chcete pripojiť k Turnaji JohnnyBet FIFA 21, jednoducho sa zaregistrujte, zadajte svoje užívateľské meno a čoskoro budete hrať ako registrovaný hráč.

4.2 Je Turnaj FIFA 21 zadarmo?

Áno! Zatiaľ čo niektoré turnaje FIFA 21 vyžadujú vstupný poplatok, naše budú vždy bezplatné – a k tomu môžete prídavkom získať peňažné ceny.

4.3 Môžem hraním FIFA vyhrať peňažné ceny?

Ak chcete každý týždeň vyhrať svoj podiel z cenového fondu 200 EUR, pripojte sa ešte dnes k JohnnyBet FIFA Turnaji.

komentujte OnlineTurnajFifa21
Comments (0)
Play responsibly