JohnnyBet.com en

OlyBet Boonuskood

by JohnnyBet from

OlyBet Boonuskood

Boonuse tüüp Boonuse kirjeldus BoonuskoodOlyBet
Sport Boonus 100% kuni 100 eurot Kasuta meie linki
Kasiino Boonus kuni 1100 eurot + kuni 600 tasuta keerutust Kasuta meie linki
Pokker 2000$ tervitusboonus + 300$ väärt mesinädalad + 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid + kuni 100% cashback Kasuta meie linki

Kihlveovahendaja, kasiino ja poker room ühes – see on mängijate arvates, kellel on ühes kohas käepärast kõik hasartmängu liigid, alati soodus. Ma ei räägi sellest juhuslikult, kuna tahan õhutada kõiki Eesti mängijaid tutvuma OlyBet pakkumisega. Boonuskood 2023/ OlyBet Boonuskood selles portaalis. Läheme seega edasi üksikasjade juurde ja vaatame, millised preemiad on saadaval üksikutes sektsioonides.

Rating JohnnyBet
4.2 / 5
User ratings
4.23 / 5
Your rating

1. OlyBet spordisektsioon promokood

OlyBet max bonus (maximum bonus online)
OlyBet Promokood juuni 2023
OlyBet Promokood juuli 2023
august 2023 september 2023
oktoober 2023 november 2023
detsember 2023 jaanuar 2024
veebruar 2024 märts 2024
aprill 2024 mai 2024

Mällu jäädvustamiseks kordan iga sektsiooni juures – OlyBet spordi promo koodi. Pärast promo koodiga registreerimist saate automaatselt rohelise tule soodustuste kasutamiseks. Mida tasub veel selle kohta et Boonuskood OlyBet? Eelkõige peaksite teadma, et selle soodustuse juures on nõutav 10-kordne käive. See on väga oluline ja sealjuures loevad ainult need kihlveod, mis on tehtud kurssidel minimaalse väärtusega 1,60 või rohkem. Igal kasutajal on käibe saavutamiseks aega maksimaalselt 31 päeva. Sport boonus on 100% kuni 100 eurot.

2. OlyBet pokker viited koodi

Olybet pokker vautšerkood - Preemia pokkerimängijatele on pisut keerulisem kui kihlveo korral. Seega on Olybet boonus suurem rahalise väärtuse mõttes. See summa vabastatakse astmeliselt. Mängijad koguvad lojaalsuspunkte, mis on seotud sellega, millisel rahalisel tasemel nad mängivad. Esimese boonuse saab 187,5 punkti kogumise eest, kui panus on 1. Teine boonus nõuab rohkem pingutust, kuna puudutab panust 5 ja nõuab juba 934,5 punkti kogumist. Lisaks on veel üks tase, mis vabastatakse 1869 lojaalsuspunkti kogumisel.. Selle boonuse konstruktsioonist tuleneb vaid üks järeldus – on vaja võimalikult rohkem mängida, kuna see viib meid lähemale portaali poolt seatud sihtidele. Pokkeri boonus on 2000$ tervitusboonus + 300$ väärt mesinädalad + 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid + Ja kuni 100% cashback. Vaadake meie boonuskoodOlyBet kohe!

3. OlyBet kasiino bonuskood 2023

Poker room’i puhul on preemia seega üsna ebatavaline, kasiinos aga meenutab olukord pigem kihlveovahendajat. See aga ei ole kõik, kuna tasub OlyBet ülevaadet täiendada teabega, et siin on saadaval ka VIP tasemetel tõusmisega seotud soodustus.

Kas need on kõik OlyBet preemiad? Ei – soovitan Sul tutvuda ka selliste pakkumistega nagu free spin’id uudiskirja tellijatele, nädalapäevadest sõltuvad boonused ja mängija sünnipäevaga seotud soodustused. Lisaks võimaldab portaalile ligipääsu suurepärane mobiilirakendus ja kõigil neil, kellele meeldib spordiemotsioone nautida teiste fännide seltskonnas, soovitan külastada OlyBet spordibaari. Kindlasti on sellel veebiportaalil avastamiseks veel paljugi. Kasiino boonus kuni 1100 eurot. Enamgi veel, siin saate teha makseid Skrilli, Visa, Swedbank (https://www.swedbank.ee/) ja muude kaudu.

Kui sul veel kontot pole, registreeru kohe meie OlyBetBoonuskood ja naudi tervituspakkumisi.

comment OlybetBoonuskood
Comments (0)
Play responsibly 18+