JohnnyBet.com en

מפעל הפיס, קוד הטבה

by Yana Khait from

יש כמה קודי הטבה זמניים של מפעל הפייס, למשל קוד שזמין כרגע ,מפעל הפיס, קוד הטבה ניצחוןענק2024.למרות שבכלל אין צורך בקוד הטבה של מפעל הפיס כדי להירשם.אבל בכל מקרה יש כמה קודי הטבה זמניים של מפעל הפייס.הם יהיו זמינים ברגע שחשבונך יופעל.הירשמו למפעל הפיס כדי להתחיל את הרפתקאת הלוטו שלכם!-מידע על הקוד: ב- JohnnyBet, אנו מספקים לך את קודי ההטבה העדכניים ביותר לשימוש בעת ההרשמה לפלטפורמת הימורים חדשה. לכן, אם אתם מחפשים היכן להשיג את קוד ההטבה שלכם (ניצחוןענק2024), אנחנו הכתובת.אבל כאמור, לא תזדקקו לאף קוד הטבה של מפעל הפיס כדי להירשם.עם זאת, אם אתם עדיין רוצים לקבל גישה לקודי הטבה אחרים, עיין ברשימת סוכני ההימורים המקוונים הטובים ביותר בישראל ומחוצה לה.

מפעל הפיס, קוד הטבה

מֵידָע פרטים
מי יכול לשחק 18+
סוגי משחקים לוטו, צ'אנס, קינו, 777, 123, חיש גד

1. איך מתחילים?

מפעל הפיס max bonus (maximum bonus online)
מפעל הפיס Bonus code יולי 2024
מפעל הפיס Bonus code אוגוסט 2024
ספטמבר 2024 אוקטובר 2024
נובמבר 2024 דצמבר 2024
ינואר 2025 פברואר 2025
מרץ 2025 אפריל 2025
מאי 2025 יוני 2025

קודם כל עליכם להירשם וכמובן שאין צורך בשום קוד הטבה.נכנסים לכתובת הזו באתר של מפעל הפיס - PaisZoneעליכם למלא את פרטיכם האישיים.כגון שם, שם משפחה, תאריך לידה (מיועד אך ורק לבני 18 ומעלה), מספר תעודת זהות, מספר טלפון וכו'.תוכלו גם לבחור מתנת הצטרפות שלטעמכם.אל תשכחו לבחור את מספר המזל שלכם, תוכלו להרוויח עוד בונוסים ברגע שהוא ייצא בהגרלה.לאחר מכן עליכם להכניס את פרטי הבנק ולאשר תנאי שימוש.לאחר שקיבלתם מייל שחשבונכם אושר, עברו אל האפשרות 'הפקד כספים' תחת החשבון שלי או תפריט המשתמש, כדי להפקיד כספים. לאחר מכן תבחרו את המשחק המועדף עליכם, תרכשו כרטיסים ותתחילו לעוף. אם יתמזל מזלכם, המשחק שתבחרו עשוי להיות נקודת פתיחה מעולה לנצחונות רבים, האם יש דרך טובה יותר להתחיל את החוויה שלכם?בדרך כלל, קודי הטבה מפעילים בונוסים ומבצעים בפלטפורמות הימורים. כמה בונוסים זמניים בהגרלות מפעל הפיס שיחייבו אותך להשתמש בקודי הבונוס של הגרלת לוטו מס' 3700 הגרלת כדי להפעיל אותם.

2. הירשמו וזכו במשחקי הלוטו השונים!

תוכלו למצוא מגוון הגון של משחקי לוטו בהגרלות מפעל הפיסהם כוללים לוטו, צ'אנס, חישגד, מנוי פיס, 777, 123 ועוד.

2.1 לוטו

בכל הגרלה עולים בגורל 6 מספרים מתוך 37 ועוד מספר אחד חזק מתוך 7. ניחוש נכון של 6 מספרים בצירוף ניחוש המספר החזק מזכה את המשתתף בפרס הראשון.המספר החזק הוא חלק בלתי נפרד מהגרלת הלוטו ומופיע בטבלה נפרדת בת 7 מספרים. בכל סוגי הטפסים חובה למלא גם את המספר החזק, אבל – אפשר להפוך מיליונרים גם אם מנחשים נכונה רק 6 מספרים, ללא המספר החזק!הגרלת הלוטו נערכת פעמיים בשבוע (ביום ג' ובמוצאי שבת). מעת לעת מתקיימת הגרלה נוספת ביום חמישי. כל ההגרלות מועברות בשידור ישיר באתר וגם באפליקציה של מפעל הפיס.

סכום הזכייההפרס הראשון בהגרלות הלוטו נע בין 5 מיליון ₪ עד 40 מיליון ₪ ובדאבל לוטו בין 10 מיליון ₪ ועד 80 מיליון ₪.בהגרלה שבה לא נמצא זוכה בפרס הראשון, נצבר הפרס להגרלה הבאה (עד למקסימום 40 מיליון ₪).הפרס השני בלוטו עומד על מינימום 750,000 ₪ (ובדאבל לוטו עד 1.5 מיליון ₪) וגם הוא נצבר להגרלה הבאה, אם לא נמצא זוכה.

2.2 צ'אנס

צ'אנס הוא משחק קלפים, בו משתתפת חפיסה בת 32 קלפים.במשחק 4 סדרות קלפים: עלה (♠), לב (♥), יהלום (♦) ותלתן (♣).בכל סדרה יש 8 קלפים: 7, 8, 9, 10, נסיך (J), מלכה (Q), מלך (K), אס (A).בכל הגרלה עולים בגורל 4 קלפים (אחד מכל סדרה).על המשתתף לנחש את הקלפים שעלו בגורל.

סכום הזכייהבהגרלת הצ'אנס סיכויי הזכייה גבוהים מאוד, פרסי הצ'אנס נעים בטווח שבין עשרות שקלים לבין עשרות אלפי שקלים. גובה הפרס נקבע בהתאם לסכום ההשתתפות, כאשר לכל טופס צ'אנס מכפלות פרסים שונות.פשוט קחו צ'אנס ונחשו אילו קלפים יעלו בגורל, בהתאם לסוג הטופס בו תבחרו.

2.3 חישגד

אלו הם מגוון סדרות של כרטיסי גירוד שונים, יש לגרד את שטח הגירוד ולחשוף את הסמלים המודפסים תחתיו. סכום הזכייהבהגרלות החישגד ניתן לזכות בפרס מרבי אשר נע בין 5,000 ₪ ל-1 מיליון ₪, בהתאם לסדרה.

2.4 מנוי פיס

כל מנוי חדש בוחר מספר מזל אישי בן 6 ספרות. המספר מלווה את המנוי באופן קבוע בכל ההגרלות של מנויי הפיס. מנויי הפיס נהנים לאורך כל השנה מהשתתפות בהגרלות שבועיות המאפשרות להם לזכות בפרסים בסדרי גודל שונים של עד 1,500,000 ₪ וחופשות זוגיות חלומיות בחו"ל.מנוי פיס הנו מוצר ייחודי והמנויים נהנים מכל העולמות

סכום הזכייה
 • כמנויי הפיס, מדי חודש תשתתפו ב-5 הגרלות MUST WIN קבועות שוות במיוחד, בהן זוכים בטוח בפרסים הראשונים!
 • מדי חודש 137 מנויי פיס זוכים בטוח בפרסים כספיים של בין 10,000 ₪ ועד 1,500,000 ₪
 • 75 מנויי פיס זוכים בטוח כל חודש בחופשה זוגית מפנקת במיוחד בברצלונה, ספרד
 • 25 מנויים זוכים בטוח כל חודש בחופשה זוגית ייחודית בניו־יורק, ארה"ב

2.5 777

בהגרלת פיס 777 צריך לנחש 7 מספרים מתוך טבלה בת 70 מספרים. בהגרלה, שנערכת פעמיים ביום, עולים בגורל 17 מספרים. ניחוש נכון של 7 מספרים מתוך אלו שעלו בגורל מזכה ב-70,000 ₪.

סכום הזכייהבפיס 777 אין חלוקה של הפרס בין מספר זוכים. כל מי שניחש נכונה יזכה בפרס.

 • ניחוש 7 מבין המספרים הזוכים, זוכה ב: 70,000 ₪
 • ניחוש 6 מבין המספרים הזוכים, זוכה ב: 500 ₪
 • ניחוש 5 מבין המספרים הזוכים, זוכה ב: 50 ₪
 • ניחוש 4 מבין המספרים הזוכים, זוכה ב: 20 ₪
 • ניחוש 3 מבין המספרים הזוכים, זוכה ב: 5 ₪
 • ניחוש 0 מבין המספרים הזוכים, זוכה ב: 5 ₪

2.6 123

123 זו הגרלה יומית בה על המשתתף לנחש 3 מספרים שיעלו בגורל ע"פ סדר הופעתם. זכייה משמעותה ניחוש נכון של המספרים שעלו בגורל, בסדר הנכון שבו הם עלו (משמאל לימין).

במשחק זה עליך לנחש את המספרים שעולים בגורל ואת הסדר שבו יעלו. ניחוש כל שלושת המספרים בסדר מדויק - מזכה בפרס שמורכב מסכום ההשקעה לטבלה כפול 600.

מועדי ההגרלההגרלת 123 מתקיימת 7 ימים בשבוע:בימים א' - ה' בשעה 18:00בימי ו' בשעה 13:00מוצ"ש בשעה 21:30השעות המצוינות כאן, הינן שעות סגירת ההגרלה למכירה.

זכיתי, איך מגיעה אליי הזכייה?

 • הזכיות מגיעות למנוי ללא כל מאמץ מצדו, באופן פשוט ואוטומטי. מפעל הפיס מזכה בכל שבוע, את חשבון הבנק של בעל הכרטיס הזוכה, כפי שנרשם בטופס הבקשה. אין צורך להגיע לבית מפעל הפיס.
 • זכית בחופשה זוגית ומפנקת בניו – יורק (8 לילות) או בברצלונה (4 לילות)? יישלח אליך מכתב זכייה עם פירוט מלא.

3. אפליקציית מפעל הפיס

אתם יכולים לשחק גם דרך אפליקציית מפעל הפיס הזמינה בחנויות Google Play וב-App Store. האפליקציה מאפשרת לכם לקנות כרטיסים מגוונים באינטרנט, לסרוק ולבדוק האם יש זכייה, לשחק משחקים, לממש נקודות במזומן ופרסים. למצוא זכיינים ולנהל את חשבונכם.האם ואיך ניתן לצפות בהגרלות הפיס?תוכלו לצפות בכל השידורים החיים של הגרלת הלוטו, צ'אנס, פיס 777, 123 ישירות מהאפליקציה ע"י לחיצה על הקישור (בצורת פס צבעוני בתחתית) שיוצג בכל עמודי האפליקציה עם תחילת השידור החי. בנוסף תוכלו לצפות בשידורי ההגרלות השונות בכל דף המציג את תוצאות ההגרלה המורחב האפליקציה.

4. סקירה: מדוע מנוי לוטו?

מנוי מפעל הפיס שווה מכמה היבטים. הוא כולל את מבצעי קוד ההטבה של הגרלת לוטו שונות, משחקים דיגיטליים ייחודיים ופרסים מרשימים במשחקים. עם זאת, ההטבות במנוי הפיס הן חד פעמיות ולא ניתן לקבל אותן שוב.אתם יכולים גם להציץ בביקורות האחרות שלנו על ההגרלות הטובות בעולם. האם אתם מתכוונים לבקר בבודפשט השנה? אז אתם בהחלט צריכים להסתכל על הלוטו הלאומי של בודפשט (קוד הטבה בודפשט 2024).

5. שאלות ותשובות

5.1 💸 מדוע לא ניתן לבדוק טפסי לוטו, צ'אנס, 123 וכו' באתר האינטרנט?

המערכת המקוונת הינה מערכת סגורה באופן הרמטי ואינה ניתנת לפריצה ויצירת ממשק בינה לבין אתר האינטרנט יוצר בעיית אבטחה.אנו בודקים כל העת את הנושא ואת האפשרות ליישמו ומקווים כי בעתיד נוכל לתת פתרון לכל מכלול הסיבות המונעות קיום שירות זה.

5.2 💸 מדוע לא ניתן לשלוח טפסי הגרלה באמצעות האינטרנט?

מפעל הפיס נערך לאפשרות כזו בעבר וכבר נבנה אתר באמצעותו ניתן לא רק למלא ולשלוח טפסים להגרלת הלוטו, אלא גם להשתתף בכל משחקי הפיס המקוונים.לצערנו, העלאתו של האתר לאוויר לא אושרה על ידי האוצר.

5.3 💸 מדוע יש מס על הזכיות?

החל מיום 1 ביולי 2003 נכנסו לתוקפם צו ותקנות מס הכנסה. על פי הצו והתקנות, מי שמשלם פרס מהגרלות, הימורים או כל פעילות הנושאת פרסים חייב לנכות מס מסכום הזכייה (ניכוי במקור). סכום המס מתעדכן מדי שנה. ואל תשכחו שיש קוד זמין כרגע, ניצחוןענק2024 מפעל הפיס, קוד הטבה.

comment מפעלהפיס,קודהטבה
Comments (2)
sivalettoh
sivalettoh about 1 month ago
זה מאוד מועיל
Play responsibly 18+