Gametwist Kód poukážky

by JohnnyBet from

Gametwist Kód poukážky:

Typ Bonusu Popis Bonusu
Hry: 30000 twistov zdarma
Turnaje: Každodenné turnaje
Kasíno: 30000 twistov zdarma
Gametwist Kód poukážky: Použite náš link

V uplynulých rokoch, darčekové poukazy sa stávajú dôležité vo všetkých druhoch obchodov a internetových obchodov. Zaujímavým spôsobom chce takýto kupón poskytnúť vitrína Gametwist, ktorá ponúka bezplatné hazardné hry. V tomto servise môžete získať poukaz obsahujúci jednotky s názvom „twisty”, ktoré sú virtuálnou menou, využívanou – vynásobenou alebo inak stratenou – na tu dostupných aplikáciách, najmä na slotoch, kartových, stolových alebo pokrových hrach.

Hodnotenie JohnnyBet
4.4 / 5
Hodnotenia používateľov
3.87 / 5
Vaše hodnotenie

1. Ako funguje poukaz pre Gametwist

Gametwist maximálny bonus (maximálny bonus online)
Gametwist Kód poukážky Marec 2023
nevyžaduje sa
Prejsť na Gametwist
Gametwist Kód poukážky Apríl 2023
nevyžaduje sa
Prejsť na Gametwist
Máj 2023 Jún 2023
Júl 2023 August 2023
September 2023 Október 2023
November 2023 December 2023
Január 2024 Február 2024

Zásady fungovania sú veľmi jednoduché. Twistové poukazy sú najlepšie ako darček pre osoby, ktoré majú radí používať online kasína v bezplatnej verzii alebo len začínajú svoje dobrodružstvo z online hazardom a prvé kroky chcú stávať práve v režime free. Aby ste mohli niekomu odovzdať voucher s twistami musíte zakúpiť kupón v internetovom obchode Gametwist (upozornenie: musíte sa zaregistrovať) a potom poslať pripísaný kód osobe, pre ktorú bude podľa Vás kupón potrebný. Odberateľ musí využiť možnosť „Zrealizovať poukaz” a potvrdiť vpísaný Gametwist kód poukážky v príslušnom poli. Ďalším krokom je už jednoducho hra twistami, presne tak, ak by to boli ozajstné peniaze. Pri dobrých výsledkoch ich môžete na svojom účte zhromaždiť naozaj veľa. Horšie, ak nebudete mať šťastie…

2. Riadenie twistami

No presne – čo urobíte, ak sa Vám skončia twisty a stále mate chuť si zahrať? V tejto situácii môžete použiť online obchod a jednoduchým spôsobom doplniť zásobu prostredníctvom nákupu. Twisty získavate navyše za každodennú aktivitu. Už samotná registrácia s potvrdením e-mailu predstavuje 30000 jednotiek na účte. Ukončenie jednej hry v príslušný deň nám poskytuje ďalších 1000 twistov, následne 500 denne môžete dostať po prihlásení sa, ak stav Vášho účtu je menej ako 100. Okrem iného môžete využiť Zlatý paušál na 1, 3 alebo 12 mesiacov, ak zorganizujete turnaj pre najmenej 10 užívateľov alebo úspešne sa zúčastnite v súťažiach ponúkaných inými. Sami vidíte, že v Gametwist existuje viacero metód doplňovania účtu.

3. Chcete zahrať za peniaze v Stargames?

Máme pre Vás iný nápad. Ak sa Vám skončia twisty, môžete sa preniesť do „identického” kasína Gametwist, tzn. do Stargames. Za registráciu získate starsy (tzn. takú istú virtuálnu menu ako sú twisty).

Stargames je aj preto zaujímavým servisom, že oproti Gametwist sprístupňuje hru za ozajstné peniaze. Tam je tiež 100% bonus až do výšky € 200. Možno chcete si trochu zatrénovať pri použití twistov, aby ste po istom čase začali používať online kasíno Stargames a snažiť sa vyhrávať peniaze? Je to Vaše rozhodnutie, ale dôrazne trvám na tom. Zapamätajte si, že v Stargames nájdete prakticky identický rozsah hier čo v Gametwist a len preto si túto možnosť zvážte.

komentujte GametwistKódPoukážky
Comments (0)
Play responsibly 18+