FIFA 21 Tiešsaistes Turnīrs

by JohnnyBet from by JohnnyBet
FIFA 21 Tiešsaistes Turnīrs

Neskatoties uz visu, kas šobrīd notiek pasaulē, šis ir tas laiks gadā, kad mēs visi sākam nedaudz satraukties par nākamo FIFA paaudzi.

EA Sports ir laidis klajā FIFA 21 tiešsaistes turnīra reklāmas rullīti un esam patiesi sajūsmināti par to, ka arvien populārā futbola spēle būs viens no vadošajiem izlaidumiem gan uz PS5 , gan arī Xbox Series X konsolēm - EA sola, ka jaunā tehnoloģija pacels FIFA “nākamajā līmenī”.

Neuztraucies, ja nevarēsi dabūt nākamās paaudzes konsoles uzreiz, kad tās nonāks veikalu plauktos – joprojām varēsi baudīt FIFA 21 savā PS4 vai Xbox One.

Arvien gaidām vairāk jaunumu par spēles funkcijām, veiktajām izmaiņām, karjeras iespējām un Ultimate Team izskatu – EA augustā sola atklāt vairāk informācijas par spēli un citiem aizraujošiem izlaiduma atjauninājumiem.

Lai rosinātu apetīti, EA Sports ir publicējis sīkāku informāciju par savu “Next Level” tehnoloģiju, kas nodrošinās dažus patiešām lieliskus inovatīvus risinājumus PS5 haptiskajam kontrolierim. Šī haptiskā tehnoloģija sola reālistiskāku pieredzi ar pastiprinātām vibrācijām un reakciju, kas noteikti mums visiem palīdzēs pilnībā “iegrimt” darbībā spēles laukumā.

Mums ir vēl dažas labas ziņas: atkal organizēsim mūsu FIFA 21 turnīru, kas nozīmē, ka varēsi atrādīt savas prasmes visai pasaulei, kā arī laimēt naudas balvas!

1. Kā piedalīties FIFA 21 tiešsaistes turnīrā

Ja vienmēr pārspēj savus draugus, spēlējot FIFA mājās vai tiešsaistē, varbūt tagad ir īstais laiks, lai pamēģinātu ar savām prasmēm iekarot pasauli.

Jau vairākus gadus rīkojam FIFA pasākumus un apsolām, ka topošais FIFA 21 tiešsaistes turnīrs būs līdz šim varenākais un labākais pasākums!

Iepriekšējās futbola sezonās mēs rīkojām sacensības, kurās par sasniegumiem spēlē var vinnēt īstas naudas balvas. Katram raundam ir paredzēts balvu fonds 200 eiro apmērā (105 eiro dalītā balva pirmajām 7 vietām + 95 eiro par bonusa spēlēm), tāpēc katrā no mūsu rīkotajiem turnīriem ir spēlētāji, kuri laimē īstu naudu balvu, kas iespējami ātri tiek viņiem izmaksāta.

Kāpēc tad spēlēt FIFA 21 PS4 tiešsaistes turnīros pret saviem draugiem vai svešiniekiem tiešsaistē, ja var saņemt samaksu par savām prasmēm… visās šī vārda nozīmēs!

2. Kā pievienoties JohnnyBet FIFA turnīram

Ja vēlies pievienoties mūsu FIFA 21 turnīram PS4 konsolē, vai pat PS5 versijas konsolē, ja tev jau ir iespēja izmēģināt jaunāko izstrādājumu, reģistrācija turnīram ir gaužām vienkārša.

Sākumā tev ir jāizveido konts JohnnyBet – nospied pogu “Reģistrēties” mūsu mājaslapā. Neuztraucies – visi tavi personas dati tiek glabāti drošā vietā mūsu privātajos serveros.

Kad esi reģistrējies, pievienojies mūsu FIFA 21 tiešsaistes turnīram, izmantojot savu PSN ID.

Lai uzsāktu spēli, mūsu pašu “match maker” rīks atlasīs dažus potenciālus pretiniekus, ar kuriem varēsi sacensties, lai uzlabotu uzvaru reitingu.

Katra raunda beigās (t.i. ik pēc 7 dienām) labākie spēlētāji laimē savu daļu no 200 eiro balvu fonda (+95 eiro par bonusa spēlēm). Kas to zina – kādu dienu tas varētu būt arī tu.

3. Labākais FIFA 21 turnīrs ar balvām

Tātad tu vēlies piedalīties FIFA 21 turnīrā un cīnīties par balvām?

Netērē savu laiku turnīriem, kuru rīkotājs sniedz nepatiesu informāciju par iespējamiem laimestiem vai kuros mēnešiem ilgi ir jāgaida, līdz nauda ienāk tavā kontā.

Netērē laiku spēlēm pret tiem pretiniekiem, kuri izstājas, kad zaudē 0-3.

Netērē laiku spēlēm FIFA 21 PS5 turnīrā, kuras ir slikti organizētas vai kuru pabeigšana ilgst vairakus mēnešus.

Tā vietā pievienojies FIFA 21 PS5 tiešsaistes turnīram, izmantojot operatoru, kurš gadiem ilgi rīko šādus pasākums un garantē īstas balvas.

Kā jau minējām, katram turnīram ir paredzēts balvu fonds 200 eiro apmērā un laiku pa laikam arī dažādas citas balvas, ieskaitot sīkrīkus un pat biļetes uz pasākumiem. Pilns balvu saraksts ir atrodams zemāk.

Balvas 2020/21 sezonas uzvarētājiem (TOP 7):

1. Brauciens uz Čempionu līgas spēli

2. PS5 konsole

3. Diablo spēlētāju krēsls

4. Creative spēļu piederumi

5. Creative spēļu piederumi

6. PlayStation Plus 12 mēnešu abonements

7. Izvēlētā futbola kluba krekls

Ko vēl gaidi? Pievienojies mūsu BEZMAKSAS FIFA 21 turnīram un izmēģini savus spēkus cīņā par lieliskām naudas balvām.

4. FIFA 21 tiešsaistes turnīrs – BUJ

Vai vēlies saņemt vairāk informācijas par FIFA 21 tiešsaistes turnīriem? Izlasi mūsu rokasgrāmatu šeit.

4.1 Kā var pievienoties FIFA 21 turnīram?

Lai pievienotos JohnnyBet FIFA 21 turnīram, vienkārši izveido savu kontu pie mums, ievadi savu PSN ID un drīz vien varēsi piedalīties spēlēs kā reģistrēts spēlētājs.

4.2 Vai piedalīšanās FIFA 21 turnīrā ir bez maksas?

Jā! Lai gan dažos FIFA 21 turnīros tiek prasīta dalības maksa, mūsu pasākumi vienmēr būs bezmaksas, savukārt tu varēsi laimēt naudas balvas.

4.3 Vai es varu laimēt naudas balvas, spēlējot FIFA?

Lai katru nedēļu vinnētu savu daļu no 200 eiro balvu fonda, pievienojies JohnnyBet FIFA turnīram jau šodien.

comment Fifa21TiešsaistesTurnīrs

Comments (0)
Matched bonus 100% up to $250 (Only 1x Wager!)
Bonus code
JBVIPS
Claim bonus
JohnnyBet Humor
The fun for today
Error memes
Load more fun
Play responsibly