FIFA 21 Online-Turniir

by JohnnyBet from by JohnnyBet
FIFA 21 Online-Turniir

Hoolimata kõigest muust, mis praegu parasjagu toimub, on kätte jõudnud aeg, mil me kõik oleme üpris põnevil FIFA uue generatsiooni suhtes.

EA Sports on avaldanud FIFA 21 online treileri ja tänavu pakub erilist põnevust teadmine, et alati populaarne jalgpallimäng saab üheks märgiliseks väljalaskeks nii PS5 ja Xbox Series X jaoks– EA lubab, et uus tehnoloogia viib FIFA „järgmisele tasandile”.

Ja ei tasu muretseda, kui te ei osta konsoolide järgmist põlvkonda kohe pärast nende lettidele ilmumist, sest saate nautida FIFA 21 mängu oma PS4 või Xbox One platvormiga.

Ootame ikka veel rohkem uudiseid mängu omaduste kohta, millised muutused tehakse, kuidas hakkavad välja nägema karjäärirežiim ja Ultimate Team – EA lubab avaldada täiendavaid uudiseid mängu ja muude põnevate versiooniuuenduste kohta augustis.

Kuid uudishimu üleval hoidmiseks on EA Sports avaldanud üksikasjad „järgmise tasandi” tehnoloogia kohta, mis tööb mängu tõeliselt võimsaid uuendusi, näiteks kompimismeele kasutamine PS5-l. Kompimistaju võimaldab realistlikumaid elamusi, paremat vibratsiooni ja reaktsiooni, ja see aitab meil kindlasti täielikult sisse elada väljakul toimuvasse tegevusse.

Meil on teile rohkem häid uudiseid: viime taaskord läbi FIFA 21 turniiri ajakava, mis tähendab, et te võite demonstreerida oma oskusi ülemaailmsele publikule ja võita selle käigus ka rahalisi auhindu!

1. Kuidas mängida FIFA 21 online-turniiril

Kui suudate FIFA mängu mängides, kas kodus või veebis, alati oma sõpru võita, siis ehk on nüüd käes aeg proovida viia oma oskused laia maailma.

Oleme juba aastaid viinud läbi FIFA sündmusi ja lubame, et meie FIFA 21 online-turniir saab olema senistest suurem ja parem!

Paari viimase jalgpallihooaja vältel oleme viinud läbi võistlusi, milles on võimalik võita oma mängu eest tõelisi rahalisi auhindu. Iga ringi auhinnafond on 200 € (105 € jagatakse esimese 7 koha vahel + 95 € boonusmängudes), seega on igal meie korraldatud turniiril alati mängijaid, kes võidavad reaalset raha, mis makstakse võimalikult ruttu otse neile.

Seega, milleks näha vaeva ja mängida FIFA 21 PS4 online-turniiril oma sõpradega või veebis võõrate vastu, kui võiksite panna oma oskused raha teenima….sõna otseses mõttes!

2. Kuidas osaleda JohnnyBet’s FIFA turniiril

Kui soovite osaleda FIFA 21 PS4 turniiril või isegi PS5 versioonil, kui teil õnnestub hankida uus konsool, siis pole midagi lihtsamat, kui registreeruda ja algust teha.

Kõigepealt tuleb luua konto JohnnyBet keskkonnas – vajutage meie lehel olevat nuppu „Sign Up” („Registreerimine”). Ärge muretsege, kõiki teie isikuandmeid hoitakse ohutult ja turvaliselt meie eraserverites.

Pärast registreerumist ühinege meie FIFA 21 online-võistlusega, kasutades oma PSN ID-d.

Alustamiseks valib meie „matšikorraldamise” tööriist teile mängimiseks mõned potentsiaalsed vastased, et parandada teie võiduvõimalusi.

Iga ringi (mis kestab 7 päeva) lõpus võidavad parimad mängijad oma osa 200 € (95 € boonusmängudes) auhinnafondist – kes teab, ühel päeval võite see olla teie.

3. Parim FIFA 21 turniir auhindadega

Seega, te soovite mängida FIFA 21 turniiril auhindadega?

Ärge raisake aega turniiridele, mille korraldaja annab auhindade kohta ekslikku teavet, või kus võidu jõudmine teie kontole võtab kuude kaupa aega.

Ärge raisake aega, mängides nende vastu, kes loobuvad, kui on 0-3 kaotusseisus.

Ärge raisake aega, mängides FIFA 21 PS5 turniiril, mis on halvasti organiseeritud või mis kestavad mitu kuud.

Selle asemel tulge ja liituge FIFA 21 PS5 online-turniiriga, mille korraldaja on sarnaseid võistlusi läbi viinud juba aastaid, ja kus auhinnad on garanteeritud.

Nagu mainisime, on meie turniiri iga ringi auhinnafond 200 €, lisaks valik muid erinevaid auhindu, sealhulgas vidinad ja ürituste piletid. Auhindade täielik nimekiri on allpool.

Auhinnad 2020/21 hooaja võitjatele (TOP 7):

1. Meistrite liiga matši reis

2. PS5 konsool

3. Diablo mängutool

4. Loomingulised mängutarvikud

5. Loomingulised mängutarvikud

6. PlayStation Plus 12-kuuline tellimus

7. Valitud klubi jalgpallisärk

Seega, milleks oodata? Tulge ja liituge meie TASUTA FIFA 21 turniiriga ja võitke fantastilisi rahalisi auhindu.

4. FIFA 21 online-turniiri KKK

Soovite rohkem teavet FIFA 21 online-turniiride kohta? Lugege meie juhiseid siit.

4.1 Kuidas ma liitun FIFA 21 turniiriga?

JohnnyBet FIFA 21 turniiriga liitumiseks lihtsalt looge meie lehel konto, sisestage oma PSN ID ja õige varsti võistlete juba registreeritud mängijana.

4.2 Kas FIFA 21 turniiril mängimine on tasuta?

Jah! Kui ka mõned FIFA 21 turniirid nõuavad osalustasu, on meie omad alati tasuta – ja te võite ikkagi võita lisaks rahalisi auhindu.

4.3 Kas ma võin FIFA-t mängides võita rahalisi auhindu?

Oma osa võitmiseks iganädalasest 200 € auhinnafondist, liituge juba täna JohnnyBet FIFA turniiriga.

comment Fifa21Online-turniir
Comments (0)
Play responsibly